فر و مایکروویو

راهنمای خرید و استفاده از آون توستر

راهنمای خرید و استفاده از آون توستر

آون توستر، دستگاهی شبیه به مایکروویو است. اما از نظر کارایی کمی متفاوت‌تر است و شما می‌توانید انتظارات بیشتری از آن داشته باشید. به همین دلیل خرید این محصول و یا هر وسیله دیگر، نیاز به اطلاعات کامل دارد تا امکان یک خرید خوب فراهم شود. این مقاله سعی کرده است راهنمای خرید و استفاده از آون توستر برای شما باشد.

آون توستری با گارانتی بخرید

گارانتی و خدمات پس از فروش برای کلیه دستگاه‌های برقی لازم است. چراکه امکان دارد به هر دلیلی آسیب ببیند و گارانتی کمک می‌کند تا شما از پرداخت هزینه‌های اضافی به دور بمانید.

بودجه را تعیین کنید

برای خرید یک آون توستر می‌خواهید تا چه مبلغی هزینه کنید؟ حتماً این مسئله را قبل از انتخاب محصول، مشخص کنید تا در زمان خرید بتوانید انتخاب‌های خود را محدود کرده و راحت‌تر کالای مورد نظر را خریداری کنید.

تفاوت توستر و آون توستر

توسترها کارهای ساده‌ای مانند گرم کردن نان را انجام می‌دهند در صورتی که شما می‌توانید از آون توستر ماندن یک فر مینیاتوری استفاده کنید. این محصول، امکان داغ کردن غذا، پخت کیک و… را به شما می‌دهد که می‌تواند سرعت عمل بیشتری در آماده سازی غذا در اختیارتان بگذارد. لازم به ذکر است که شما با خریداری این محصول، حتی دیگر نیازی به فر نداشته و می‌تواند تمام فعالیت‌های یک فر را برای شما داشته باشد.

آون توستر با چه کارایی بخریم؟

کارایی این محصول کاملاً به خود شما بستگی دارد. باید حتماً در زمان خرید اطلاعات هر محصول را بدانید و البته قبل از اقدام به خرید، حتماً اولویت‌های خود را مشخص کنید. به طور مثال اگر می‌خواهید صرفاً برای صبحانه نان گرم کنید، می‌توانید به سراغ توسترهای معمولی بروید؛ اما اگر علاقه‌ای به سایر امور آشپزی دارید، آون توستر را با اطلاعات کافی خریداری کنید.

به نوع سینی دقت کنید

آون توستری که برای خرید انتخاب کرده‌اید، باید دارای سینی کشویی باشد تا در زمان پخش غذا و یا کثیف شدن، بتوانید به راحتی آن را تمیز کنید. همچنین درون دستگاه در زمان کار، داغ می‌شود که امکان دارد باعث آسیب رسیدن به دست شما شود. در صورتی که داشتن یک سینی کشویی می‌تواند از بروز سوختگی جلوگیری نماید.

قابلیت تنظیم حرارت را فراموش نکنید

اکثر آون توسترهایی که تولید می‌شوند، دارای ولوم و یا صفحه تنظیم حرارت، مدت زمان پخت و حتی نوع پخت هستند؛ اما شما در زمان خرید دقت کنید که دستگاهی که انتخاب می‌کنید، کلیه این موارد را دارا باشد. چراکه به شما اجازه می‌دهد تا علاوه بر گرم کردن غذا؛ به کمک آن سایر غذاها را طبخ نمایید.

درب شیشه‌ای را جدی بگیرید

شاید تصور کنید که جنس درب این محصول چندان حائز اهمیت نیست، در صورتی که ما به شما توصیه می‌کنیم اگر تصمیم به خرید یک آون توستر حرفه‌ای را دارید،حتماً نوع درب شیشه‌ای آن را انتخاب کنید. شما می‌توانید به وسیله این درب، روند پخت و طبخ غذا را مشاهده کنید.

فناوری کانوکشن را از یاد نبرید

فناوری کانوکشن، به گونه‌ای کار می‌کند که گرما را به صورت ۳۶۰ درجه به سوی مواد غذایی سوق می‌دهد. در زمان خرید این محصول در نظر داشته باشید که آون توستر شما، از این تکنولوژی برخوردار باشد.

آون توستر را با سینی دوم بخرید

معمولاً آون توسترها دارای دو سینی هستند. ۱٫ سینی کشویی و ۲٫ سینی زیرین. سینی زیرین که به سینی دوم هم مشهور است، به شما کمک می‌کند تا در صورتی که مواد غذای از ظرف بیرون ریخت، آن را درآورده و به راحتی تمیز کنید. در صورتی که اگر محصول شما این سینی را نداشته باشد، امکان دارد که در زمان پاکسازی دستگاه، دچار مشکل شوید.

قیمت آون توستر

این محصول بسته به ویژگی‌هایی که دارد و همچنین برندی که آن را تولید کرده است، قیمت‌های مختلفی دارد؛ اما شما می‌توانید با تعیین بودجه، راحت‌تر کالای مورد نظر خود را انتخاب و تهیه کنید.

آون توستر چه اندازه‌ای خریداری کنیم؟

اندازه و سایز محصول نام برده شده، بستگی به تعداد نفراتی دارد که می‌خواهید برای طبخ غذا از آن استفاده کنید. مسلماً هر چی جمعیت افراد بیشتر باشند، شما باید به سراغ سایز بزرگ‌تر آن بروید؛ اما اگر خانواده‌ای کم‌جمعیت دارید، می‌توانید ابعاد کوچک این محصول را خریداری کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.